Твори Олесі - мелодії вітру і сонця, ніжності і натхнення, зіткані із райдуг, стиглого колосся , шовкових трав… Вони кличуть до далеких і таємних зір, вони обіймають теплі яблука у рідному саду! Кличуть трепетні звуки у невичерпну радість буття, у казковий світ, де кожен з нас мріє побувати - у щастя!
Анатолій Сазанський, член національної спілки письменників України


 

Під блакиттю небес

Музичний альбом "Під блакиттю небес" - цікаве поєднання творчості видатної польської поетеси Марії Конопницької та сучасного українського композитора Олесі Сінчук. Маючи польське коріння та надзвичайну любов до польської культури, Олеся чудово передала колорит поетичних замальовок Марії. Чарівна природа Польщі, веселі картинки народних гулянь, ліричні нариси, дитячі ігри,  філософські роздуми - усе пронизано запальними ритмами та вишуканою мелодикою. Розмаїття музичних інструментів - від класичного фортепіано до етнічних: сопілки, окарини, дримби,"шуму дощу" створює неповторний стиль кожної композиції. "Під блакиттю небес" - музика радості, що дарує незабутній польський колорит, підносить і окриляє.

                  Придбати


 

Лада

Емоційна канва цього альбому пронизана любов'ю до краси рідної землі, радістю материнства, таємницею кохання. Яскраві купальські наспіви, веселі колядки, мелодійні ліричні композиції та цікаві експерименти у естрадному стилі - все гармонійно поєдналось у диску Олесі Сінчук "Лада".
"Лада" - це оригінальні форми творів, самобутня мелодика та незвичайні ритми.
"Лада" - це розмаїття інструментального супроводу - від народної сопілки та дримби до класичного фортепіано, скрипки, гітари.
"Лада" - це майже година захоплюючого музичного дійства. Гарного прослуховування! (2010 рік)

                  Придбати


 

Вітер Весни

Як солодко співає вітер весни! Вільний, безмежний, він летить понад світом, кличе птахів перелітних до рідної землі і відкриває серця людей для любові! Святом, красою, вічною весною пронизані твори Олесі Сінчук для фортепіано, які представлені на цьому диску.
Майстерні імпровізації зіткані із вітру і хвиль, сповиті сонячним сяйвом, безміром небес і глибиною океанів. Ніжні та пристрасні романтичні замальовки, яскраві музичні картинки у стилі impression, варіації на відомі українські народні пісні - усі ці твори без сумніву можемо назвати сучасною класикою фортепіанної музики.
Нехай же і вам "Вітер весни" подарує крила! (2009 рік)

                  Придбати


 

prostir.jpg

 

Крилатий простір - інструментальні композиції. Ніжна сопілка соло - мов легкий шепіт вітру у полі... Легко впізнати у мелодіях мотиви українських народних пісень.
У дуеті сопілки та гітари ми почуємо запальні іспанські та латиноамериканські теми, казковий подих далекої Індії, а романтичні імпровізації для фортепіано подарують радісні крила! (1999 рік)

                  

                   Придбати


 

Демо-мікс творів Олесі Сінчук.
Завантажити (0.7 Mb) Прослухати

Лада. Пісня присвячена святу Купала (слова та музика О. Сінчук). Отримала ІІ премію на Всеукраїнському літературно-музичному конкурсі "Восьма нота" 2008р., Київ.
Завантажити (2.41 Mb) Прослухати

Заповідник Всесвіту. Полум'яний заклик до людства - бережімо нашу Землю-Матінку, наш чарівний Заповідник Всесвіту!(слова та музика О. Сінчук)
Завантажити (1.87 Mb) Прослухати

На фуярце пісня Олесі Сінчук на слова польської поетеси Марії Конопницької, яскрава народна картинка пастушого життя, сповненого сопілкових переливів, веселого співу, вдячності Землі-Матінці.
Завантажити 1.13 Mb) Прослухати

Вітер Весни фортепіано(музика О. Сінчук). Неначе трепетні ручаї далеко у горах, струмує мелодія дзвінка, вона виростає із мерехтіння ледь чутного до величного буяння, захоплює, інтригує, кличе за собою у нестримну радість, у володіння красуні весни!
Завантажити (2.13 Mb) Прослухати

Етюд "Дзвони" фортепіано (музика С.Рахманінов).
За виконнаня етюду Олеся одержала ІІІ премію на всеукраїнському конкурсі піаністів ім.С.Рахманінова
Завантажити (1.70 Mb) Прослухати

Карпатські потічки сопілка і табли(музика О.Сінчук). Таїна і трепет смерекових струн, шепіт карпатських джерел, велич рідних гір у переплетенні сопілки та екзотичних таблів.
Завантажити (1.28 Mb) Прослухати

© Олеся Сінчук 2020, powered by Artesano