Festyval_bezobmrzen_pisnia_brovary.jpg

Радісна і зворушлива  подія відбулася 4 червня 2016 року у київському парку імені Шевченка - інклюзивний фестиваль "Без обмежень"  у підтримку дітей з інвалідністю. Яскраве літнє сонечко, гарний настрій усіх гостей та учасників,   багато майстер-класів, поетичний конкурс, шаховий турнір, концерт відомих діячів культури - все  переплелось у  щасливому віночку фестивалю.  

Festyval_bezobmrzen_virsh.jpg

Глядачі  насолоджувались  чарівним голосом України Ніни Матвієнко, яскравою промовою Івана Драча, чудовою поезією багатьох учасників свята, серед яких особливо запам'яталась  вишукана лірика Геннадія Горового та  Олени Добруцької. 

Ivan_Drach_Olesia_Sinchuk_Oleksiy_Zolotukhin_ta_Genadiy_Gorovyi_z_mamoyu.jpg

Активною учасницею свята стала композитор і поетеса  Олеся Сінчук, даруючи гостям фестивалю натхненну ліричну поезію, цікаві імпровізації для сопілки та гусел та  авторські обробки народних пісень.   Festyval_bezobmrzen_Olesia_sinchuk_ta_Olena_Dobrycka.jpg

Друзі фестивалю, Павло Петренко і Ганна Онищенко подарували більше 200 книг дітям з інвалідністю.

Дякуємо за  свято любові  подвижникам фестивалю Юлії Рекун, Наталі Скрипці, Ларисі Остролуцькій, Петру Мазі. 

Festyval_bezobmrzen_rodynnyi_duet_sopilk_ta_gusla.jpg

Дивлячись на дітей  і дорослих з обмеженими можливостями, на їх щасливі усмішки, мимоволі починаєш розуміти, як важливо кожну мить вірити у себе, у своє призначення, і  вміти  по-справжньому радіти життю! 

© Олеся Сінчук 2019, powered by Artesano