Концерт Олесі Сінчук, Ігоря Жука та Наталі Афанасьєвой

    
Тріскучі київські морози не злякали справжніх поціновувачів авторської музики, котрі з радістю завітали кілька днів тому до центру науки та культури "Сфера" на Оболоні, де подарували свою творчість три яскравих представники авторської пісні - кияни Олеся Сінчук та Ігор Жук і харків'янка Наталя Афанасьєва.
Розпочав святкове дійство відомий київський бард, дизайнер, кіносценарист, поет Ігор Жук. Ніжні, задумливі, вражаючі величчю та тендітністю звучали пісні Ігоря із відомого Різдвяного циклу. У кожному слові барда розцвітала нова яскрава квітка любові до наших чудових зимових свят, до таємниці Різдва, до всього людства. А яким світлим сумом переповнились серця слухачів, коли Ігор заспівав диптих "Лист із Італії в Карпати" та "Лист із Карпат". Концерт Олесі Сінчук, Ігоря Жука та Наталі Афанасьєвой Справді, бард висвітлив надзвичайно актуальну для сьогодення тему - українські жінки-заробітчани, їх життя, їх відчуття, їх сум за коханими, за дітьми. А у відповідь дружині полетів лист із Західної України, у якому знову ж таки - і любов, і біль…
Достойно продовжила вечір автор-виконавець та театральний режисер із Харкова Наталя Афанасьєва піснею "Дана". Глядачі поринули у світ берегині води - чистий, глибокий, чарівний. І, напевно, відчули себе частиною цього світу. Образи пісень Наталі перепліталися із чудовими відеокліпами, у яких оживав світ гармонії, краси, добра. Це і прадавня Золота Богиня - Скіфська Баба, якій із сивої давнини поклонялись наші пращури, це і філософський романс "Яблуко" про душу людську, це лагідна дитяча замальовка "Дитячий Бог". Концерт Олесі Сінчук, Ігоря Жука та Наталі Афанасьєвой Це ніжна, мов срібна струна, "Пісня флейти", у якій вперше зазвучала співуча сопілка.
Так представила себе наступна учасниця концерту - піаністка, композитор, поетеса та художниця Олеся Сінчук. Продовжився виступ натхненним фортепіанним твором Олесі "Ніжність". Високий професіоналізм, трепетна душа та любляче серце - усе поєдналося у єдиному пориві чудового твору. А у піснях Олесі - радість буття, прославлення щасливої сім'ї, материнства, усвідомлення кожної людини часточкою Всесвітньої Любові. Надовго запам'ятаються гостям вечора пісня та відеокліп "Донечка", "Я шепотіла голосом твоїм…" Концерт Олесі Сінчук, Ігоря Жука та Наталі Афанасьєвой А коли виконавиця взяла в руки окарину, заспівало вже не море, заспівав батько-океан. Величні, потужні, мінливі і разом з тим заспокійливі хвилі мелодії, наче пульс води і землі, вогню і повітря розкривали свої крила.
Після цього Олеся представила прем'єру пісні - композицію, присвячену фільму, який нещодавно відгримів на екранах СНД "Одного разу у Одесі…", де надзвичайно яскраво, з щемом та ніжністю передала неоднозначний образ одеського Робін Гуда початку 20-го століття. Мелодія пісні вдало перепліталася із відео - море, Одеський порт, білий, наче мрія, корабель.
Усі учасники ніби доповнювали один одного, хоча кожен із них самобутній і неповторний. Крім того, можна сміливо сказати, що концерт пройшов у атмосфері співдружності Харків-Київ.
    Тож бажаємо творцям краси і добра щасливих зустрічей, любові та безмежного натхнення!
© Олеся Сінчук 2019, powered by Artesano