Новорічна феєрія у Шоколадному будиночку

 

Надзвичайно цікава, справді новорічна подія мов потужна хвиля сколихнула культурне життя української столиці під час різдвяних свят. 4 січня 2012 року у філії Музею російського мистецтва "Шоколадний будиночок", зимовий концерт зібрав кращих випускників та викладачів Київської Середньої Спеціалізованої Музичної школи імені Лисенка.
Організатором святкової феєрії стала Анна Федорова, лауреат багатьох міжнародних фортепіанних конкурсів, молода, всесвітньо відома піаністка. Звучали твори для фортепіано, скрипки, віолончелі, вокалу, дуети та тріо. Новорічна феєрія у Шоколадному будиночку Учасники епохального дійства - професор Київської музичної академії Борис Федоров, Лауреати Міжнародних конкурсів Костянтин Травінський, Ірина Гінтова, Максим Куценко, Анна Федорова, Олеся Сінчук, Олександр Гринюк, Лідія Машек, Родіон Єфремов щиро дарували своє мистецтво, свою любов до музики, до світу і людей.
Слухачі насолоджувались чарівними мелодіями Гайдна, Ліста, Шумана, Чайковського, Скарлатті, Шопена, Скрябіна, П'яцоли, Гершвіна, Шуберта, Штрауса. Кожна мить концерту була переповнена дивом, казкою, таємницею, незбагненним польотом натхнення!
Олеся Сінчук взяла участь у концерті як композитор та виконавиця. Новорічна феєрія у Шоколадному будиночку У дуеті із Олексієм Золотухіним вона подарувала гостям вечора оригінальну авторську композицію для сопілки та дримби, яка прозвучала, наче чистий подих гірського вітру та глибина бездонного неба. Крім того Олеся представила кілька авторських пісень у супроводі фортепіано. Тепло і привітно сприйняла публіка вальс "Варшавська осінь", пісню, присвячену господині вечора Анні Федоровій.
Ведуча вечора Олена Сакун, мов чарівниця, розповідала про кожного учасника, його досягнення, його внутрішній світ. У якусь мить пані Олена запропонувала антракт, але усі присутні в залі відмовились і новорічна містерія тривала чотири з половиною години - на єдиному диханні! Серця усіх учасників та слухачів розкривались і розцвітали, як сонце!
Нехай же Новорічний сюрприз звучить весь рік мелодіями краси, ніжності, і принесе нові дива, нові злети, нове свято!

© Олеся Сінчук 2019, powered by Artesano