Виступ Олесі Сінчук у Вроцлаві     Один із найпрестижніших закладів культури у Польському місті Вроцлаві, Клуб літератури та музики вже вдруге гостинно приймає гостю із України - співачку, композитора, поетесу, лауреата Міжнародних конкурсів Олесю Сінчук.
    31 травня співачка подарувала гостям нову програму, основою якої були мотиви літа, сонця, єдності кожної людини з величним космосом.
    Дзвінкий голос сопілки, мов пташині співи, покликав за собою у прадавні ліси, поля, могутні слов'янські простори. Імпровізує артистка легко і невимушено, ніби черпає із незримого світлого джерела воду натхнення.
    Досить сміливі та оригінальні твори Олесі для фортепіано - з потужним темпераментом, цікавими авторськими знахідками у мелодиці. Цікаво відзначити, що Олеся гармонійно поєднує у фортепіанних творах прадавню мудрість і силу слов'янської мелодики з ясними та чіткими основами західної класичної композиторської школи. Виступ Олесі Сінчук у Вроцлаві
    Особливий світ - авторські пісні Олесі. Розмаїта палітра настроїв - від задушевної лірики, ніжних пастельних замальовок, веселих народних картинок до полум'яних балад і легенд.
    У музично-поетичних нарисах Олеся представила власні вірші польською мовою під супровід фортепіано. Яскраво і потужно передала поетеса тему слов'янства та ведизму у композиціях "Слов'яни", "Гімалаї", "Душа єдина". Велично і натхненно прозвучав у виконанні Олесі гімн із Рігведи "Початок всього сущого", перекладений із санскриту на польську мову жителем Вроцлава доктором філософії Сташком Потрі.
    Заключним акордом концерту стала Олесі "Батьківщина" - сонячний гімн єднання слов'янських народів.
    Пані Олесю радо поздоровив голова громади українців у Вроцлаві Ігор Саломон, голова товариства бохняків, директор Клубу літератури і музики Ричард Славчинський.
    Нехай же горить ясна зоря натхнення для майстрині музики і слова!

© Олеся Сінчук 2019, powered by Artesano