Участь Олесі Сінчук у Всеслов'янському з'зїді, Київ, 2010 рік11-14 листопада у прадавньому Києві - колисці слов'янських народів - відбулася надзвичайно потужна подія у житті слов'янського світу - ювілейний X Всеслов'янський з'їзд.
Для участі у з'їзді прибуло понад 1000 делегатів та гостей із Росії, Білорусії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Сербії, Македонії, Чорногорії та України.
У роботі з'їзду взяли участь депутати парламентів,сенатори, вчені-славісти, письменники, художники , музиканти, філософи та історики, лікарі, підприємці, молодь.
Олеся Сінчук взяла активну участь у роботі з'їзду як українська співачка і композитор. Участь Олесі Сінчук у Всеслов'янському з'зїді, Київ, 2010 рікНа святковому концерті Олеся представила авторську літературно-музичну композицію "Слов'яни", де були яскраво виражені ідеї єдності і взаєморозуміння між слов'янськими народами. Крім того Олеся взяла участь у роботі секції "Слов'янські філософи та історики". Вона переклала із польської мови та доповнила цікавими фактами доповідь доктора філософії із Польщі Сташка Потрі "Духовність аріо-слов'ян".
У заключному виступі голова Міжнародного Слов'янського комітету Ян Мінарж сказав: " Ми - однодумці. У нас одна мета - побудувати гуманне, соціально справедливе суспільство і маємо робити все, що у наших силах, щоб досягнути мети".

© Олеся Сінчук 2019, powered by Artesano