Олеся Сінчук на Коронації Слова 2009     10 червня 2010 року у Києві відбулась ювілейна церемонія нагородження переможців одного з найпрестижніших конкурсів майстрів пера - Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв, п'єс та пісенної лірики "Коронація слова". Конкурс є проектом корпорації "Крафт Фудз Україна". Як зазначив Віце-Президент "Крафт Фудз Україна" Юрій Логуш: "Наше єдине бажання - нехай Україна буде поетичною, квітучою, щасливою!"
Олеся Сінчук з Ольгою Богомолець та Тетяною Логуш на Коронації Слова 2010     Олеся Сінчук отримала запрошення на свято ще у 2009 році, коли отримала Третю Премію у номінації "Пісенна лірика про кохання", у якій змагалось більше чотирьох тисяч поетів.
Ліричний вірш поетеси "Я шепотіла голосом твоїм…" дістав високі оцінки від членів журі і привабив багатьох композиторів. Після нагородження Олеся подарувала організаторам "Коронації слова" і всім глядачам власний твір для сопілки, який зірвав бурю оплесків. А вірш згодом став авторською піснею Олесі і з успіхом звучить на сценах України, Польщі, Італії.

© Олеся Сінчук 2019, powered by Artesano