Ігор Лученок вручає золоту статуетку Олесі Сінчук
22 травня радо зустрічала своїх гостей знаменита московська Галерея мистецтв Зураба Церетелі, де пройшла церемонія вручення Шостої Міжнародної Премії "Філантроп", яка присуджується за видатні заслуги у галузі культури та мистецтва. Голова ради Премії "Філантроп" - народний артист СРСР Юрій Соломін, а голова журі - народний артист СРСР - Йосип Кобзон.
На здобуття Премії було подано 1054 заявки. Серед них журі вибрало 56 лауреатів. Олеся Сінчук отримала звання Лауреата Першої Премії у номінації "Інструментальне виконавство". Золоту статуетку та почесний Диплом Лауреата Олеся отримала із рук народного артиста СРСР, головою Спілки композиторів Білорусі Ігоря Лученка.
Олеся Сінчук на сцені Малого Театру.24 травня на сцені Державного Академічного Малого Театру відбувся Гала-концерт Лауреатів міжнародної Премії "Філантроп". Переможці виступали поруч із Народними Артистами СРСР, Росії та Білорусі. Приємно відмітити, що Олеся Сінчук виступала відразу ж після Йосипа Кобзона і подарувала слухачам феєричну авторську композицію для фортепіано "Вітер весни".
"Для мене все це - дивна, чарівна казка,- говорить Олеся,- сонячна Москва, спілкування із творчими людьми… А ще - виступ у такому відомому залі Росії. Було дуже радісно виступати в одному концерті з Йосипом Кобзоном, Юрієм Соломіним, Олегом Мітяєвим, Іриною Муравйовою… Після концерту мені вдалось поспілкуватись із Йосипом Давидовичем. Приємно було побачити його чуйну і мрійливу душу. Я дуже вдячна йому і всім організаторам за свято творчості".

© Олеся Сінчук 2019, powered by Artesano