zapovid.jpg

Заповідник Всесвіту - відеоверсія творчого вечора Олесі Сінчук. Святкові колядки, імпровізації для дримби та сопілки, лірична поезія, натхненні твори для фортепіано, авторські пісні у поєднанні з жагучими східними танцями подарують незабутні враження!

Пориньте у світ безмежної музики, яка понесе вас понад часом і простором, яка торкає глибини буття і кличе до гармонії та процвітання всю Землю - Заповідник  Всесвіту!

Тривалість 73 хвилини.(2007 рік)lada.jpgЛада - відеокліп про святкування прадавнього свята Купала на величних слов'янських землях. Ніжність ранкової роси, квітучі поля, стрімкі ріки і таємні ліси - все вплітається у купальські хороводи, стрибки через полум'я,вогняні обійми!

Святкова музика та яскраве відео дарують відчуття краси, єдності з рідним краєм, вічної гармонії і мудрості народу, що зростив нас і, мов життєдайне коріння, годує нас - водою, сонцем і вітром!

Відеозйомки проходили у мальовничих куточках України та Росії у день свята Купала.

Тривалість 6 хвилин.(2006 рік.) 


 

"Демо-відео" Уривки з концертних записів, які дають найбільш повну уяву про виступи Олесі. Завантажити (11.5 Mb)

 

"Вітер весни" фортепіано(музика О. Сінчук). Неначе трепетні ручаї далеко у горах, струмує мелодія дзвінка, вона виростає із мерехтіння ледь чутного до величного буяння, захоплює, інтригує, кличе за собою у нестримну радість, у володіння красуні весни! Відеозапис виступу Олесі у Київський філармонії, колонний зал ім М. Лисенка. Завантажити (29.9 Mb)

 

"Імпровізація для сопілки" (музика О. Сінчук) У цьому творі поєднались ніжність та трепетність сопілки із її полум'яною суттю. Відеозапис із ІХ церемонії нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу "Коронація слова"."Лада" - відеокліп про святкування прадавнього свята Купала на величних слов'янських землях. Ніжність ранкової роси, квітучі поля, стрімкі ріки і таємні ліси - все вплітається у купальські хороводи, стрибки через полум'я, вогняні обійми!"Зорі бурштинові" Ліричний спогад спогад про Прибалтику, де бурштинові зорі сяють на березі моря, а дюни шепочуть прадавню таємницю. (Російською мовою) Відеозапис із сольного концерту Олесі Сінчук у Київському Будинку Актора"Куявек"Пісня про народні гуляння у Польщі та відомий польський танець "Куявек". (Польською мовою) Відеозапис із сольного концерту Олесі Сінчук у Київському Будинку Актора.

Більше відео Олесі Сінчук ви можете побачити на її YouTube каналі.

© Олеся Сінчук 2020, powered by Artesano